Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Łożysko czy podróba?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Łożysko czy podróba?

    Zamieszczone przez rafiki
    a w 4 pozycji się pomyliłeś :P nie Joe Le Taxi tylko Żule W Taxi (ewentualnie Sezamki) :P
    "Joe le taxi" to tytuł oryginału, ale widocznie nie tylko jak miałem podejrzenie, że tam jest śpiewane o żulach w taxi :P

    A co masz konkretnie do zrobienia :?:

  • #2
    Łożysko czy podróba?

    Witam. Mój pierwszy post.
    Po zakupie auta od razu stwierdziłem że należny wymienić łożysko w piaście przedniego prawego koła. Udałem się do sklepu, nawiązałem rozmowę ze sprzedawcą. Poprosiłem o łożysko dobrej jakości. Na miejscu miał SNR za 104 zł. Kupiłem i po rozpakowaniu stwierdziłem ze w pudełku jest NSK a nie SNR. Sprzedawca stwierdził że te firmy się połączyły i dlatego tak jest. W internecie nic takiego nie znalazłem i widzę że to rożne firmy. NSK są chyba tańsze. Więc wydaje mi się ze sprzedawca wcisnął mi kit. Co o tym sądzicie. Może być NSK w pudełku SNR czy to kombinacja sklepu w którym kupiłem żeby kasę zedrzeć.

    Komentarz


    • #3
      krzysiekb321, kup Fag-a
      Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

      Komentarz


      • #4
        Re: Łożysko czy podróba?

        Zamieszczone przez krzysiekb321
        Może być NSK w pudełku SNR czy to kombinacja sklepu w którym kupiłem żeby kasę zedrzeć.
        Może. Niektóre firmy tylko przepakowują towar do swoich pudełek.
        FIAT Service

        Komentarz


        • #5
          Fag też ma różne łozyska w sowich pudełkach. Np. SKF,Koyo
          Nie ma rzeczy niemożliwych,są tylko trudne do wykonania.

          Komentarz


          • #6
            Wszystko w porządku, niektóre firmy po prostu nie produkują danych części i podkupują je od innych producentów.

            Komentarz


            • #7
              Wszystko rozumie. Dobry interes. Wsadzę w pudełko Faga łożysko CX. Niezła przebitka. Dla mnie oszustwo i tyle. Jeśli jest inne powinna być zamieszczona informacja na opakowaniu.
              A co sadzicie o tym NSK. Dobrej jakości czy gorsze niz SNR?

              Komentarz


              • #8
                ja kupiłem FAGa a w pudełku było NSK, założyłem i jest ok.

                Komentarz


                • #9
                  Osobiście polecam FAG wytrzymują bardzo długo. Ogólnie firma ta zajmuje się też produkcją łożysk do samolotów

                  филип
                  Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

                  Komentarz


                  • #10
                    FAG byle gówna raczej nie wsadza do pudełek Z polecanych to jeszcze sa Timken,Koyo,SKF,INA,NTN.
                    Nie ma rzeczy niemożliwych,są tylko trudne do wykonania.

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X